הסרת שיער

הסרת שיער

הסרת שיער בשיטת IPL:

חלומם של נשים וגברים הוא הסרת שיער בלתי רצוי. אנו מציעים טיפול ללא תופעות לוואי, משך זמן טיפול קצר מהיר ויעיל. והתוצאה ... מראה חלק לאורך זמן באזור הטיפול.
המכונה פועלת בשיטת IPL - גלי אור וחום המופנים לעבר אזורים שעירים בגוף

הסרת שיער בשעווה:

הסרת שיער בכל חלקי הגוף בשעוות שרף המותאמת לנשים, גברים, נערות ונערים לרבות נשים בהריון.
שעווה ידידותית. חוויה ללא כאב

חנהל'ה | להרגיש ולהיראות נפלא

By Ayala Kidum 01 Jan, 2017
הקיץ כבר כאן וכאשר מדברים על הסרת שיער, לא בהכרח פונים רק לקהלי נשים אלא גם לגברים. כיצד ניתן להשיג טיפול מקצועי באמצעות שעווה? מה יתרון הטיפול ביחס לכל השאר? אספנו עבורכם שאלות ותשובות בהקשר לבחירת הטיפול בשעווה ומה שמתרחש הרבה אחרי.


שאלה: כיצד ניתן לבחור טיפולי הסרת שיער לגברים באמצעות שעווה?
ההיבט הראשון שתדרשו לקחת בחשבון קשור בעיקר בהתאמה אישית לסוג העור והשיער. אחר כך יהיה עליכם לקחת בחשבון את עניין העור ותגובתו לאחר הטיפול. כאמור, יש לא מעט תכשירים שעליהם נמליץ עבורכם מיד לאחר הטיפול בזמן אמת. יש לברור ולאתר חומרים ושימושים איכותיים בהתאמה אישית וכמובן לאתר טיפול שישלב מקסימום הצלחה עם מינימום כאב.

שאלה: מה חשוב לדעת לפני או אחרי הסרת שיער בשעווה?
שנייה לפני שתפצחו בטיפולי הסרת שיער בשעווה לגברים, רצוי כי לא תחפשו לשמש כ24 שעות לפחות. חשוב ביותר שלא להתלקח לאחר הסרת שיער בשעווה וזאת בכדי להעניק לנקבוביות את האפשרות להיסגר ולחזור למצבן הטבעי. לאחר הטיפול ראוי להבין ולדעת כי השיער יצמח כפלומתי בעוד הזיפים יוותרו מאחור. אם הנכם ממשיכים בהליך של הסרת שיער באמצעות שעווה מומלץ להמתין כמעה לפני כל טיפול וטיפול ולא להתפתות לגלח את המקום- כך למעשה תניבו את ההצלחה ואת האפשרות לדלל את השיער במקום.

שאלה: מהו טווח המחירים בשוק?
המחירים משתנים על פי אזורים והם נעים בין 60 שקלים ועד 200 שקלים ויותר. כאמור, הכול תלוי באזור ההסרה אותו תבחרו.

שאלה: אלו קרמים מומלצים לתנגודת של תסמונת "הצמיחה ההפוכה"?
האם הנכם סובלים מבעיות של צמיחה הפוכה, תוכלו להשתמש בתכשיר Velona Folisan אשר יעיל למניעת צמיחה הפוכה בזכות מרכיבי חומצה סליצילית הקשורה בשבירת קרטין ומניעת שכבות הקשות בעור. כמו כן, מסלקת המשחה את התאים המתים ומונעת צמיחה של זקיקי שיער מתחת לעור.

שאלה: אלו תכשירים מומלצים להרגעת העור לאחר הסרת השיער?
במסגרת זו, נמליץ לכם על biaskin kim lab קרם טיפולי להרגעת עור במצבים של פצעים או גירויים קשים ובפרט שלא תיווצרנה כוויות או השלכות בלתי הפיכות. מסקנה? הסרת שיער במקומות מורשים בלבד.
By Ayala Kidum 01 Jan, 2017
סידור ועיצוב גבות הוא מקצוע נפוץ ונחוץ. אין כמעט אישה שאינה מבצעת טיפול של סידור ועיצוב גבות לפחות אחת לחודש. מהן הפעולות הללו, למה עושים אותן, ואיך? על כך לפניכם.
סידור ועיצוב גבות
סידור ועיצוב גבות הן הפעולות שנעשות על מנת לשוות לגבות מראה נאה, מטופח ומעוצב. סידור גבות בסיסי נועד לנקות את אזור הגבות משיער מיותר, על מנת לשוות לגבות מראה נאה ומטופח, אשר משליך על כל מראה הפנים. באופן כללי, סידור ועיצוב גבות כולל ניקוי של השערות שבין שתי הגבות, הצרה של גבות עבות מאד במקרה הצורך, וכן הלאה. עיצוב גבות מתקדם יותר נועד ליצור צורה ייחודית לגבות. לעיתים, סידור ועיצוב גבות נעשה בסגנון טבעי, אשר משמר את הצורה הטבעית של הגבות ורק מעניק להן ניקיון ואסטטיקה. במקרים אחרים, סידור ועיצוב גבות נעשה באופן שיוצר צורה שונה לגבות. סידור ועיצוב גבות מסוג זה נתון לאופנות שונות, וסגנון העיצוב המקובל לגבות משתנה מזמן לזמן.

איך מבצעים סידור ועיצוב גבות?
סידור ועיצוב גבות נעשה באמצעים שונים. האמצעי הנפוץ ביותר לסידור ועיצוב גבות הוא הפינצטה, באמצעותה מורטים את השערות המיותרות של הגבות. ישנן שיטות שונות, בדומה לשיטות של הסרת שיער מאזורים אחרים בגוף, אשר נועדו להסיר כמות גדולה יותר של שיער בבת אחת, כמו למשל שימוש בחוט, בשעווה וכן הלאה. ההבדל בין סידור ועיצוב גבות לבין הסרת שיער מאזורים אחרים בגוף, מלבד העובדה שמדובר בשיער פנים שנמצא על עור רגיש יותר ומחייב זהירות רבה יותר, הוא שאין מדובר בהסרה של שטח שלם של שיער, אלא יש צורך בידע מקצועי, על מנת לסדר ולעצב את הגבות בצורה הנכונה – להסיר את השיער המיותר, אך לא יותר מידי, על מנת להימנע ממראה מגוחך.

סידור ועיצוב גבות לצמיתות
השיטות השונות של הסרת שיער לצמיתות משמשות גם לסידור ועיצוב גבות, למי שאינה מעוניינת לחזור על הפעולה מידי מספר שבועות. חשוב לבצע הסרת שיער כזו אצל קוסמטיקאית מקצועית, על מנת להגיע למראה הרצוי.
Share by: